Výklad Human Design

Výklad Human Design mapy je především skvělý zážitek, kdy člověk uvidí sám sebe úplně novýma očima

 

Většina lidí má pocit, že zažívají věci, kterým jejich okolí nemůže rozumět, a že se v nich skrývá víc, než je jejich okolí schopno vidět. Mají pravdu, protože těla sice navenek vypadají stejně, ale uvnitř je každé nastaveno zcela individuálně. Kombinace našich vnitřních nastavení a prostředí, ve kterých jsme žili, formovaly naši osobnost po celý život. Prožívání např. emocí nebo stresu je tedy velmi osobní záležitost. Co jednoho nadzvedne ze židle, druhého nechává chladným a naopak. Výklad Human Design mapy je přesně o těchto mechanických nastaveních jednotlivých lidí.

Každé lidské tělo obsahuje devět energetických center, jeden profil, typ a definici, které určují, jakým způsobem má daný člověk nastaveno vnímání a prožívání světa. Každé tělo má také svou vlastní Strategii a Autoritu, které se určují podle dominantních prvků v jeho designu.

V průběhu výkladu budeme pracovat s vaší mapou a ukážeme si reálné příklady ve vašich energetických propojeních. Odkryjeme mechanická nastavení devíti základních životních témat a také vnější vyzařování vaší osobnosti. Tato nastavení potom aplikujeme na způsob, jakým navazujete vztahy, nebo třeba vyděláváte na živobytí. Cílem výkladu je přenést co nejvíce teorie do praxe.

Součástí setkání je také audionahrávka, která (s vaším souhlasem) vznikne v průběhu sezení. Je tak nejenom celoživotní památkou, ale především nástrojem, ke kterému se můžete v průběhu času vracet a využívat jej pro své vlastní potřeby.

Výklad Human Design mapy obsahuje:

● Intenzivních 90 minut sebepoznání
● Tištěnou mapu vašeho designu, kterou si ze setkání odnášíte jako dárek
● Audionahrávku, kterou obdržíte po setkání a zůstane vám na celý život

 

 

K výkladu je potřeba znát co nejpřesnější datum, místo a čas vašeho narození.
Z těchto údajů software vypočítá přesnou konfiguraci vaší mapy.

Cena výkladu je 2000 Kč/90min.

Na výklad se prosím objednejte skrze kontaktní formulář zde. Co nejdříve se vám ozvu zpět :)

Jméno a příjmení

Datum, hodina a místo vašeho narození (např. 11.1.2011, 11:11, Praha)

Jaká je vaše motivace ohledně setkání?

Nezapomeňte váš telefon...

...a email :)