SPIRIT FACTORY

V našem světě je těžké odlišit pravdu od fikce. Návodů a příruček na spokojený život je všude dost. A přesto se setkáváme s problémy, které jsou větší než my a kterým jen těžko čelíme. Obyčejné stránky našeho života mají rezervy, které však ukrývají obrovský potenciál pro naplněný život, který si každý z nás zaslouží. Klíčová myšlenka je v tom, že budeme žít to, co jsme skutečně my. Každý člověk na této planetě prožívá svůj jedinečný příběh, o který je třeba se starat. Aby na konci, až příběh skončí, zbylo uspokojení z toho, že jsme žili tak, jak jsme doopravdy chtěli.

Spirit Factory je vzdělávací projekt, který vychází z vědy Human Design. Tato věda zprostředkovává vědění a přesnou mapu vaší vlastní bytosti, která je zcela unikátní a má i svůj vlastní způsob ovládání. Tomuto ovládání se dá naučit, pokud se znovu navrátíte k respektování způsobu, jakým funguje vaše tělo. Vaše tělo je vaše schránka, vůz vezoucí genetickou informaci a energetickou konfiguraci, která určuje, kdo jste a proč jste sem zrovna vy osobně přišli. Vaše mapa se vygeneruje na základě data, místa a přesné hodiny narození.

Workshopy, které se v rámci projektu uskutečňují, jsou zaměřeny na jednotlivé aspekty života, které mapa Human Design definuje. V průběhu workshopu pracujete se svou mapou, která vám umožňuje okamžitou reflexi na váš život. Postupně se dozvídáte, jak mechanicky funguje vaše tělo a jakým způsobem je zdravé s ním pracovat. Mechanika určuje zákonitosti, které v těle probíhají, a které tu budou vždy, protože jsou vrozené.

Připojte se ke skutečné změně světa, která začíná uvnitř vás samých ♥


A co na to ostatní?

 

Za slečnou Marikou chodím pro radu už více jak rok. Od té doby se mi život převrátil naruby, samozřejmě v dobrém slova smyslu. Z ustrašeného kluka, který se bál snad úplně všeho, je ze mě dneska chlap, který se nezalekne ničeho. Bylo to kolikrát opravdu náročné, ale teď vidím, že ta práce stála za to, protože každý další den v životě je pro mě radost :) Děkuji!

Tomáš A.

Jako spousta mladých lidí dnešní doby, jsem i já přečetla hromady knížek o osobním rozvoji. Chtěla jsem být úspěšná, nebojácná, dokonalá a kdo ví co ještě. Teprve Marika mi ukázala, o čem život doopravdy je a jak se sebou pracovat, abych dokázala vše, po čem jsem vždy snila. I když, na tom nakonec stejně nesejde. Vyzkoušejte, uvidíte sami.

Klára S.

Když jsem poprvé přišla za Marikou na osobní schůzku, byla jsem hodně nedůvěřivá. Co mi asi tak tahle mladá holka může říkat o životě. Jak já jsem se mýlila! Dnes si troufám tvrdit, že jsme si velmi blízké a já se vždy těším, až se mi zase otevřou nové obzory a dozvím se něco o sobě.

Silva F.

V životě jsem si prošel ledasčím. Přes podnikání, dvě manželství, procestování celého světa a kdoví co ještě, jsem jednoho dne zjistil, že vlastně netuším, jaký to má všechno smysl. Prostě jsem nebyl šťastný. Jednou za mnou přišla moje kamarádka, že jde na přednášku nějaké Mariky Paul a že ať jdu taky, že by mi to mohlo hodně pomoct. Protože jsem hodně skeptický a racionální člověk, moc jsem se netvářil, ale šel jsem. Dnes musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem v životě udělal. Dozvěděl jsem se o sobě tolik věcí, Human Design mne naprosto fascinoval a můj život nabral úplně nový směr. Díky Mariko.

Pavel K.


Workshop: MECHANIKA STRESU

Jste jako většina lidí neustále napjatí a ve stresu?

Říká se, že přemíra stresu škodí. Věděli jste však, že stejně škodlivě působí i jeho nedostatek? Každý člověk totiž prožívá jinou míru vnitřních tlaků a existují i různé způsoby, jak se s nimi vypořádat

DATUM: středa 4.4.2018

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč

 


Workshop: MECHANIKA KOMUNIKACE

Proč je pro nás důležitá komunikace? Má způsob vyjadřování skutečně tak obrovský dopad na lidský život?

Lidé, kteří dokáží kvalitně komunikovat, navazují zdravější vztahy, lépe se realizují a cítí větší jistotu sami v sobě. Ani v komunikaci si však lidé nejsou rovni. Každý se narodil s unikátním způsobem vyjadřování, který je pro jeho život naprosto ideální

DATUM: úterý 13.2.2018

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč


Workshop: MECHANIKA MYŠLENÍ

Míváte hlavu plnou myšlenek? Nemůžete v noci spát?

Lidé jsou odlišní ve způsobu jakým přijímají a zpracovávají své myšlenky. Každý z nás se jinak dívá na svět a jinak o něm přemýšlí. Jakým způsobem tedy lidská mysl uvažuje?

DATUM: středa 10.1.2018

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč

 


 

Workshop: MECHANIKA ENERGIE

Jste unavení? Cítíte se neustále bez energie?

My lidé si nejsme rovni a rozhodně se velice lišíme ve způsobu, jakým pracujeme a propůjčujeme věcem svou energii. Někteří z nás sem přišli tvořit a budovat a jiní vést a směrovat tento kreativní proces

DATUM: středa 29.11.2017

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč

 


Workshop: MECHANIKA IDENTITY

Kdo z nás si někdy nepoložil otázku: Kdo vlastně jsem?

Toto dilema si musí každý zodpovědět sám, avšak mnohdy vůbec netušíme, že identita lidské bytosti není vždy jasně daná a ve spoustě případů bývá proměnlivá. Pro mnoho lidí neexistuje jedna práce/jedno místo/jedno téma, kterým by se mohli po celý život zabývat.

DATUM: středa 25.10.2017

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč

 

 


Workshop: MECHANIKA SEBEÚCTY

Cítíte se dost dobří? Víte co doopravdy znamená sebeúcta?

O tomto tématu bylo napsáno již mnoho, nicméně lidé povětšinou netuší, že i sebeúcta podléhá mechanickým zákonům a ne všichni ji máme nastavenou stejně. Výchozí pozice toho, jak se cítíme hodnotní, je totiž od narození daná.

DATUM: středa 6.9.2017

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč

 

 


 

Workshop: MECHANIKA EMOCÍ

Co pro vás v životě znamenají emoce?

Patříte k těm, kterým se nálada mění jako počasí, anebo se emocím spíše vyhýbáte? Ať už je váš postoj jakýkoliv, emoce jsou nedílnou součástí životů a dynamikou veškerých vztahů. Umět pracovat s emocemi znamená rozumět sobě a i lidem ve svém okolí.

DATUM: středa 31.5.2017

ČAS: 18:00 – 21:00

MÍSTO: Praha

CENA: 1000 Kč