Kdo je Marika Paul

Marika Paul


IMG_5788_4Jsem nespoutaná bytost, která miluje život. Narodila jsem se, abych stála mimo systém, což ze mě vždy dělalo tak trochu zlobivého rebela. Díky své emoční povaze vidím svět ze všech perspektiv a zároveň ho prožívám na 120%. V jádru nosím citlivost a empatii, které jsou nedílnou součástí mě samotné.

V životě jsem zažila vzestupy a pády, které nebyly vždy jednoduché. Dlouho jsem se trápila sama se sebou a vím jak vypadá peklo, které si člověk může nosit uvnitř. Dnes žiju svůj vlastní individuální experiment, který mi pomáhá navigovat se životem podle sebe. Díky neúnavné práci, kterou jsem sama na sobě vykonala, procházím životem s radostí a lehkostí sobě vlastní.

Na svou moudrost nemám tituly ani papíry. Vždy jsem byla a budu samoukem. Dokud neumřu, něco mě bude neustále nutit prozkoumávat tajemství a nekonečná mystéria života.

Mou misí je kreativní tvorba a sdílení inspirace v ní obsažené. Jsem člověk, který stále zraje a s každým dalším rokem získává jeho tvorba větší a větší hloubku. Mým záměrem je vetkat svá poznání do hmoty a zanechat tak zde po sobě nesmazatelnou stopu.

Do budoucna bych si přála, aby co nejvíce lidí poznalo a uvidělo krásu sebe samých. Lidstvo je pro mě nekonečnou múzou a mám štěstí, že svět, ve kterém žiju, je plný toho, co upřímně miluji.

S láskou ❤

Marika Paul