Kdo je Marika Paul

Moje jméno je Marika a jsem Manifestor (to znamená, že mám schopnost silně ovlivňovat ostatní, a svou přítomností mít dopad na jejich životní proces)

Narodila jsem se, abych stála mimo systém, což ze mě vždy dělalo tak trochu zlobivého rebela. Díky své emoční povaze vidím svět ze všech perspektiv a zároveň ho prožívám na 120%. V jádru nosím citlivost a empatii, které jsou nedílnou součástí mě samotné.

Číslo jedna v mém životě byl, je a bude Human Design. Tento jedinečný systém mi zcela otevřel oči a vysvětlil věci způsobem, s jakým jsem se nikde jinde nesetkala. Poznat a přijmout sebe samotnou i s věcmi, které se mi nelíbí, byla nesmírná úleva. Díky pochopení své vlastní individuality dnes žiju život, který je skutečně pro mě, a nebojím se dělat věci, které jdou zcela proti Statusu Quo.

Od července 2016 žiju svůj vlastní Human Design experiment, kdy činím životní rozhodnutí na základě svých dlouhodobých emocionálních pocitů. Svou bláznivou cestu sdílím s ostatními na Facebooku a poskytuji tak autentický pohled na to, jak to vypadá, když žijete doopravdy podle sebe https://www.facebook.com/marikapaulexperiment/

Svá poznání vždy formuluji do praktických závěrů a řešení, které později předávám lidem při své práci. Svou roli učitelky Human Design dělám vždy s láskou a pochopením k jedincům, kteří touží se o sobě něco dozvědět. Lidé jsou pro mě nekonečnou múzou a v jejich vzdělávání nalézám své hluboké uspokojení.

Mým posláním je rozšířit tento systém v České Republice, aby měl každý přístup k jeho důležitým informacím ve svém rodném  jazyce. Do budoucna je mým přáním vytvořit vzdělávací instituci, která umožní lidem vzdělat se v Human Designu způsobem, který jim bude vyhovovat. Ať už skrze workshopy, samostudium, nebo cestu jejich vlastního experimentu.

S láskou a autenticitou ❤
Marika Paul